Ще один проект - «Культурний барбакан» у місті Острог Рівненської області. Острог – стольний град древнього роду князів Острозьких – переживає час свого освітнього і культурно-мистецького ренесансу. У зв’язку з відродженням в місті першого у Східній Європі вищого навчального закладу – Острозької Академії, Острог став осередком життя молоді з усієї України.

Проект «Культурний барбакан» передбачає порятунок від руйнування пам’ятки архітектури національного  значення другої половини XV-початку XVI ст.  Татарської надбрамної вежі (башти).

Особливість простору і будови Татарської вежі дозволяє з легкістю та без проведення складних будівельних робіт облаштувати заплановані проектом глядацькі і виставкові площі по периметру, що, по суті, буде відновленням історичних дерев’яних обхідних галерей. Автори проекту передбачають використання вежі, як культурної локації, яких у місті не вистачає у зв’язку із значним пожвавленням культурного життя Острога. У зруйнованій овальній частині брами планується облаштування сценічного простору, а у прямокутному збереженому перешийку – площі для розміщення полотен пленерових художніх виставок, робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, краму учасників святкових ярмарків, глядацьких місць під час проведення театралізованих дійств та кінопоказів. «Культурний барбакан» слугуватиме і громадським простором для спілкування різних груп населення, що дозволить налагодити комунікацію між різними соціальними та культурними пластами громади. Зруйновані стіни вежі пропонується відновити візуально у спеціальній техніці, що дозволятиме бачити їх лише у вечірній час завдяки спеціальній підсвітці. Це створить мотивацію туристу залишитись в місті на ніч, аби стати свідком вечірньої  світлової атракції.