09-13.05.2018 Славутич, Київська область 
Фестиваль пропонує по-іншому сприймати саме місто і переосмислити Чорнобильську спадщину. Кінопрограма фестивалю формується з документального кіно на тему урбаністики, енергетики, екології. Унікальна історія і ландшафт Славутича, його наближеність до Чорнобильської АЕС тісно переплетені з темами заходу.  
 
25-27.05.2018 Тростянець, Сумська область 
Фестиваль «Чайковський Fest» у місті Тростянець Сумської області. Це вже добра традиція - проводити Дні Петра Чайковського у місті, грати концерти класичної музики, показувати український період життя геніального композитора. Події проводяться просто неба - в гостинному дворі, який має унікальну акустичну чашу.  
 
01-03.06.2018 Вилкове, Одеська область 

Фестиваль «Дунайські гостини» у місті  Вилкове. Формат проведення заходу – пригостити гостей розмаїттям місцевої кухні, де переплелися традиції багатьох народів південно-східної Європи. Гасло фестивалю - «Мандруй зі смаком!». Участь в ньому візьмуть місцеві фермери, які спеціалізуються на вирощуванні полуниці, рису, винограду і, звісно, риби.  Кожне господарство – у своїх костюмах, зі своїми символами. За планом, фестиваль допоможе включити в регіональні стратегії розвитку туризму гастрономічний компонент.

15.04 -08.06.2018 Тульчин, Вінницька область 
Фестиваль «Леонтович Арт квартал» в Тульчині – спроба перетворити батьківщину відомого композитора Миколи Леонтовича на картинну галерею і велику мистецьку майстерню, в якій зберуться митці зі всіх регіонів України. Тут будуть писати мурали, робитимуть просторові інсталяції «Мелодії пісні Щедрик».  
Червень – вересень 2018 Шарівка, Харківська область 
Проект «Культурний хакатон» - створення  конкурентоспроможного  комплексного  культурно- туристичного  продукту на базі палацо-паркового комплексу  «Садиба»  та ландшафтного парку села Шарівка Харківської області. За планом, такий захід дозволить відкрити нові туристичні маршрути, культурно-освітні та рекреаційні  локації.  
 
15.07 – 05.08.2018 Чугуїв, Харківська область 
Проект Міжнародний Рєпінський пленер в Чугуєві – на батьківщині художника Іллі Рєпіна. Місто має велику сучасну картину галерею, аналогів якої немає навіть у Києві. Пленер має привабити живописців не тільки Слобожанщини, а й усього світу.  
 
14.09 – 15.09.2018 Гадяч, Полтавська область 
Фестиваль молодих сучасних театрів у Гадячі. Саме тут мати Лесі Українки, поетеса Олена Пчілка створила український дитячий театр, писала п’єси для дітей. Традицію розвитку дитячої театральної творчості відновлять цього року. Мультикультурні майданчики на території місцевого парку та навколо нього, наповнені подіями та враженнями, будуть манити та запрошувати шанувальників театрального мистецтва. Центр міста перетвориться на суцільний театральний майданчик. Гості отримають незабутні враження і головне - бажання більше дізнатися про історію міста.
 
з16.09.2018 Острог, Рівненська область 

Завершиться мистецький марафон малих міст проектом «Культурний барбакан» у місті Острог – в стольному граді древнього роду князів Острозьких. Сьогодні в місті відроджується перший у Східній Європі вищій навчальний заклад – Острозька Академія.  Острог став осередком життя молоді з усієї України. Тож проект «Культурний барбакан» передбачає, серед іншого, порятунок від руйнування пам’ятки архітектури національного  значення другої половини XV-початку XVI ст. -  Татарської надбрамної вежі, де можна облаштувати глядацькі і виставкові площі на манер обхідних галерей.

«Культурний барбакан» слугуватиме і громадським простором для спілкування, що дозволить налагодити комунікацію між різними соціальними та культурними пластами громади. Зруйновані стіни вежі пропонується відновити візуально у спеціальній техніці, що дозволятиме бачити їх лише у вечірній час завдяки спеціальній підсвітці. Це створить мотивацію туристу залишитись в місті на ніч аби стати свідком вечірньої  світлової атракції.