Проект «Дунайські гостини» відбудеться у місті  Вилкове – невеличкому містечку в Кілійському районі Одеської області, яке розташоване в українській частині дельти Дунаю на кордоні з Румунією. Одним із завдань фестивалю є підвищення бажання зберегти культурний код, пов'язаний з приготовуванням та споживанням їжі, як елемент національної ідентичності.

Фестиваль, який має гасло  «Мандруй зі смаком!», розпочнеться урочистою масштабною карнавальною ходою, в якій візьмуть участь представники рибних кооперативів, фермерських господарств, що вирощують полуницю та рис, місцеві винороби та виноградарі. Для участі у ході кожна команда має придумати гасло, символ та фірмовий стиль одягу. Постійне проведення фестивалю допоможе включити в регіональні стратегії розвитку туризму гастрономічний компонент та почати використовувати його для створення іміджу та бренду дестинації (Придунав’я).

Фестиваль «Дунайські гостини» як туристичний продукт, заснований на автентичній кулінарній спадщині поліетнічного населення регіону, буде покликаний популяризувати місцеві гастрономічні традиції та їх культурний код.