25-27 травня в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-Fest» відбудеться І Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського для дітей та молоді.

Конкурс відбуватиметься в місті Тростянець Сумської області, адже саме тут Петро Ілліч Чайковський написав свій перший симфонічний твір – увертюру до опери «Гроза», яка відкрила в ньому генія світової класичної музики. І метою проведення конкурсу також є відкриття талантів серед дітей та молоді, їх творчий розвиток і духовне збагачення.

Виступи учасників та гала-концерт лауреатів фестивалю проходитимуть на території місцевих пам’яток архітектури – садиби Голіцина та фортеці «Круглий двір».

До участі у музичному змаганні запрошуються учні та викладачі мистецьких шкіл, інших навчальних закладів естетичного виховання дітей та молоді, студенти та викладачі вищих навчальних закладів мистецького спрямування.

Конкурс відбувається у два тури:

І тур (відбірковий) – з 2 квітня до 10 травня 2018 року;

ІІ тур (фінальний) – 25-27 травня за наступними номінаціями:

  • фортепіано (соло);
  • струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель);
  • сольний спів (академічний).

Виступи учасників конкурсу оцінюватиме професійне журі, а очолюватиме його Мирослав Михайлович Скорик – композитор і музикознавець, Герой України, народний артист  України, лауреат премії ім. Т.Г. Шевченка, кандидат мистецтвознавства.

Заявки на участь у конкурсі подаються за формою встановленого зразка згідно Положення про Всеукраїнський конкурс класичної музики П.І. Чайковського та надсилаються до 02 травня 2018 року з приміткою «На конкурс» в електронному вигляді на адресу електронної пошти tchaikovsky-fest@ukr.net

Більш детальна інформація та контакти  – за посиланням:

Інформація про конкурс

Tags: