Організаційний комітет проекту "Леонтович Арт-квартал" повідомляє, що Конкурс креативних просторових об`єктів та міської скульптури (міських інсталяцій) у м. Тульчин на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик" добіг фіналу!

Проекти були оцінені за критеріями: іноваційність, креативність, естетичний художній зміст та тематична доцільність. Також до уваги жюрі конкурсу були представлені результати голосування в мережі Фейсбук. За допомогою всіх зазначених критеріїв було визначено проект-переможець конкурсу.

Переможцем конкурсу став проект просторової інтерактивної інсталяції "Щедрик" художника та дизайнера Єгора Лобузнова (м. Вінниця). Проект представляє композицію-присвяту мелодії М. Леонтовича "Щедрик" з використанням світла, музичного інтерактивного супроводу та живлення від природного джерела енергії - сонця (сонячної батареї). Об`єкт має бути створений та встановлений на території скверу М. Леонтовича в м. Тульчин в рамках проведення проекту "Леонтович Арт-квартал"  протягом 15.04 - 30.05.2018 року. Проекти, що вийшли в фінал конкурсу, оргкомітетом передані громаді міста Тульчин як рекомендовані до реалізації на території міста Тульчин за рахунок міського бюджету.

Tags: