Команда Центру сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону з робочим візитом відвідала місто Вилкове, де 2-3 червня відбудеться грандіозна гастрономічна подія – фестиваль «Дунайські гостини»!
В якості головної локації фестивалю обрано площу св. Миколая на березі Дунаю, яка ідеально підходить під концептуальний задум заходу.
Для встановлення національного рекорду з приготування найбільшого об’єму рибної юшки тут буде відведено спеціальний майданчик на узвишші, який дозволить усім бажаючим легко спостерігати за процесом від початку до кінця. Територія також дозволяє виокремити кулінарні зони для роботи технічного персоналу.
На площі також розміщуватиметься сцена та інтелектуально-розважальний майданчик.

Через вулицю Свято-Миколаївську головна локація буде поєднуватися з міським ринком, який у дні фестивалю презентуватиме виключно екологічно чисту продукцію місцевих фермерських господарств.
Сама ж вулиця Свято-Миколаївська перетвориться на food-court, де гості фестивалю зможуть спробувати місцеві гастрономічні спеціалітети та смаколики із сезонних продуктів.

Для бажаючих насолодитися свіжим повітрям на березі Дунаю буде обладнано зелену зону для розміщення у наметах. Ті, хто віддає перевагу більш якісним умовам проживання, повинні завчасно зробити бронь номерів на базах відпочинку у курортному селищі Приморське (10 км). Під час фестивалю організаторами буде забезпечено проїзд між населеними пунктами Вилкове – Приморське.
Очікується, що фестиваль «Дунайські гостини» відвідає до 10 тис. туристів.

        

Tags: