У прес-центрі Будинку рад відбулася прес-конференція, присвячена реалізації на Харківщині у 2018 року проектів у галузі культури. Учасники прес-конференції - голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор ГО "Асоціація графіків-дизайнерів «4-й Блок»" Олег Петровський, заступник Чугуївського міського голови Тетяна Вінник, Шарівський селищний голова Анатолій Бабак.

Голова обласної ради розповів присутнім на прес-конференції про суть проектів «Культурний Хакатон» (смт. Шарівка) та «Міжнародний рєпінський пленер» (м.Чугуїв), які перемогли у конкурсі Міністерства культури "Малі міста – великі враження", що проводився в рамках Року культурної спадщини в Україні:

«Загальна вартість «Культурного Хакатону» у Шарівці - 700 тис. грн, з них 500 тис. грн – кошти державного бюджету, 100 тис. грн – співфінансування з обласного бюджету, також по 50 тис. грн фінансово приєднаються Шарівська селищна рада та КП ХОР «Знахідка», на балансі якого перебуває палацо-парковий комплекс.

«Міжнародний Рєпінський пленер» матиме обсяг фінансування 570 тис. грн: 500 тис. грн – кошти державного бюджету, 70 тис. грн – співфінансування з міського бюджету Чугуєва».

Як наголосив Сергій Чернов, «наша мета – запустити ці проекти, що направлені не лише на збереження культурної спадщини, але й матимуть позитивний вплив на соціально-економічний розвиток цих територій».

Tags: