Культурный хакатон збирає професіоналів та ентузіастів мистецтва, технологій, IT, урбанізму, архітектури, представників бізнесу і всіх, хто хоче вдосконалити свої навички та майстерність на практиці, а також втілити ідеї в життя.

23 и 24 червня буде проведено хакатон, мета якого - розробити ідеї для стартапів, які перетворять Шарівський палац на популярне туристичне місце. В учасників буде 72 години, комфортний воркплейс і підтримка досвідчених менторів.

Паралельно з хакатоном на території Шарівської садиби відбудеться відкриття веломаршруту, пройдуть виставки, квести, музичний і скульптурний фестивалі, майстер-класи з живопису для дітей і дорослих, світлове шоу - і це далеко не повний перелік того, чим дивуватимуть гостей Культурного хакатону.

Вже зовсім скоро розпочнеться реєстрація учасників, тому підписуйтесь на сторінку проекту в Facebook, щоб не пропустити важливу інформацію та взяти участь у  масштабному арт-хакатоні України.

Куратори проекту - Асоціація дизайнерів-графіків "4-й Блок".

Партнери - Харьківська обласна рада, КП Харьківської обласної ради “Знахідка”, Шарівська селищна рада, Харківський Національний академічний театр опери і балету імені М. В. Лисенка, Харківський обласний туристично-інформаційний центр.

Tags: