У рамках реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер» конкурсу «Малі міста –великі враження» Міністерства культури України на локаціях проведення заходів, передбачених проектом, проводяться роботи з приведення до належного стану пам’яток культурної спадщини. Так, комунальні служби міста разом з мешканцями Чугуївської громади провели роботи із загального благоустрою території пам’ятки архітектури національного значення «Торгові ряди» і пофарбували фасад будівлі.

 

 

 

   

Розробниками віртуальних 3D-екскурсій проскановано об’єкти культурної спадщини міста, які пов’язані з життям і творчістю видатного українського митця Іллі Рєпіна.

   

Також вже зібрана група учасників ХІХ Міжнародного рєпінського пленеру, до складу якої входять представники з Литви, Фінляндії (країна, де поховано художника І.Ю. Рєпіна), Китаю та представники зі східної, західної, північної, південної України.

Продовжується збір учасників «Рєпін фест» на 4-5 серпня 2018 року. Учасники зберуться у наметовому містечку на березі р. Сіверський Донець.

Триває збір майстрів і ремісників на участь та презентацію у «Ярмарку майстрів та ремісників» на 5 серпня 2018 року.

Tags: