2-3 червня 2018 року в м. Вилкове на Одещині відбудеться фестиваль «Дунайські гостини».

Саме тут, в «українській Венеції», пройде унікальний гастрономічний фест, який об’єднає рестораторів, місцевих виробників продуктів, кращих українських шеф-кухарів, відомих експертів, food-блогерів та справжніх гурманів.
Протягом двох днів на вас чекатимуть безліч гастрономічних сувенірів, місцева екзотика, нові страви на традиційній основі, гастрономічні відкриття та гастрономічний екстрим.

Особливістю фестивалю стане можливість купувати екологічно чисту сезонну продукцію (полуницю, дунайський оселедець, жаб’ячі лапки) без послуг посередників, що забезпечить хорошу якість та ціну.

Під час фестивалю буде встановлено новий національний рекорд з приготування найбільшого об’єму рибної юшки за унікальною місцевою рецептурою. Резиденція частування буде працювати весь день безкоштовно.

Для бажаючих на власні очі побачити полуничні грядки та виноградні плантації на островах дельти Дунаю, рисові чеки, а також поринути в атмосферу справжньої дунайської рибалки, пропонуються групові екскурсії з дегустаціями.
З приїздом на гастрономічний фестиваль «Дунайські гостини» можна поєднати й низку цікавих розваг – усі бажаючі зможуть відвідати знак «0 км» на Дунаї, замовити водну екскурсію до Дунайського біосферного заповідника, поплавати каналами («єриками») старого міста на човні, піти на нічну риболовлю, оглянути унікальні культові об’єкти архітектурної спадщини старовірів XVIII-XIX ст.

А ввечері на вас чекатиме незабутнє музичне шоу від Національного філармонійного оркестру під керівництвом відомого диригента, народного артиста України Хобарта Ерла.

Гасло фестивалю - "Мандруй за смаком!"

Tags: