9-13 травня у м. Славутич Київської області, в рамках проекту Міністерства культури України «Малі міста – великі враження», відбудеться  Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86».

Фестиваль пропонує по-іншому сприймати саме місто і переосмислити Чорнобильську спадщину. Кінопрограма фестивалю формується з документального кіно на тему урбаністики, енергетики, екології. Унікальна історія і ландшафт Славутича, його наближеність до Чорнобильської АЕС тісно переплетені з темами заходу.

Програма  заходу складається з трьох частин: кіно, музика та урбаністика. У секції кіно буде представлено селекцію повнометражних документальних фільмів і дві конкурсні короткометражні добірки.

У межах кінопрограми також відбудеться показ півтора десятка повнометражних фільмів із 13 країн. Конкурс «Пальма Півночі» представить п’ять українських та сім зарубіжних короткометражних документальних фільмів.

Музична частина програми має назву «Аномалія» і складається з п’яти вечірок, а на відкритті та закритті буде представлено спеціальні музичні перформанси.

У рамках урбаністичної програми вже розпочала роботу урбаністична резиденція, учасники з семи країн проведуть мистецькі та урбаністичні дослідження і презентують їхні підсумки. Дитяча школа урбаністики пропонує освітні програми під час фестивалю для гостей від 8 до 14 років та їхніх батьків.

Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури УкраїниСлавутицької міської ради, Проекту «Малі міста – великі враження», National Endowment for Democracy, Plivka, Visegrad Fund, Culture Bridges, Current Time, ElektrizitätsWerke Schönau, Friedrich Ebert Stiftung, Goethe-Institut, Міжнародного фонду «Відродження», Польського інституту

 

Додаткова інформація: Анастасія Сідельник, media@86.org.ua, +38 097 485 85 18

 

Детальна програма фестивалю:

http://bigimpression.uccs.org.ua/node/122

http://www.86.org.ua/schedule/

Tags: