25-27 травня 2018 року в м. Тростянець (Сумська обл.) пройде Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» у рамках проекту Міністерства культури «Малі міста – великі враження».

У Тростянці вже не вперше проводять Дні Петра Чайковського, концерти класичної музики, присвячені всесвітньо відомому композитору, який саме тут написав свій перший симфонічний твір – увертюру до опери «Гроза». Згодом такі заходи переросли в Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest», проведення якого щорічно залучає чимало відвідувачів як з України, так і з-за кордону.

Фестиваль має великий потенціал щодо розвитку бренду міста через популяризацію української історії композитора, а також завдяки унікальним умовам проведення фестивалю (сцена під відкритим небом із унікальною акустичною чашею, що не має аналогів у Східній Європі).

Цьогоріч вперше в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-Fest» відбудеться Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського для дітей та молоді.

До участі у музичному змаганні запрошуються учні та викладачі мистецьких шкіл, інших навчальних закладів естетичного виховання дітей та молоді, студенти та викладачі вищих навчальних закладів мистецького спрямування.

Фінальний тур конкурсу відбудеться 25-27 травня за наступними номінаціями:

  •  фортепіано (соло);
  •  струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель);
  •  сольний спів (академічний).

Виступи учасників конкурсу оцінюватиме професійне журі, а очолить його видатний композитор Мирослав Скорик.

Усі основні події, виступи учасників та гала-концерт лауреатів фестивалю проходитимуть на території місцевих пам’яток архітектури – садиби Голіцина та фортеці ХVIII століття «Круглий двір».

Ще однією знаковою подією стане показ опери Петра Чайковського «Мазепа» у виконанні Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка (диригент – Дмитро Морозов) на закритті фестивалю 27 травня.

 

Програма фестивалю:

http://bigimpression.uccs.org.ua/node/127

Квитки:

https://karabas.com/ua/tours/chaikovsky-fest

Акредитація ЗМІ:

https://goo.gl/forms/xNcp4zJHzhBKgktj1

Як доїхати:

Тростянець має сполучення автобусом - автостація "Тростянець "http://bus.sumy.ua/
Та дуже комфортне сполучення залізницією - станція "Смородине" https://www.uz.gov.ua/
Розклад руху за посиланням: https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable/…

Tags: