8 червня о 16:30 відбудеться урочисте відкриття «Леонтович Арт-кварталу».

З 15 квітня у місті проводяться реставраційні роботи і працює мистецька резиденція, де над створенням тематичних муралів працюють професійні художники. Окрім того, до процесу долучились студенти Тульчинського училища культури. Серед художніх творів, що прикрасили місто, роботи переможців конкурсу дитячого малюнку «Моє рідне місто».

Було проведено конкурс креативних просторових об`єктів та міської скульптури на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик". У фінал конкурсу вийшло десять  художників. А переможцем стала просторова інтерактивна інсталяція "Щедрик" художника та дизайнера Єгора Лобузнова (м. Вінниця), яка  є центральною експозицією кварталу та розташована на території скверу М. Леонтовича.

Також завершено підготовку локацій,  де встановлено світлові просторові інсталяції, тематичні лавки, створено амфітеатри "Університету резиденції".

Ще до офіційного відкриття об'єкти Арт-кварталу перетворились на популярні селфі-зони.

Стіни будинків, де створені мурали, розташовані таким чином, що візуально вибудовують Арт-квартал - мистецьку галерею стінопису просто неба.

Нагадаємо, місто Тульчин з проектом "Леонтович Арт-квартал" є одним з восьми фіналістів конкурсу «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України.

Подія у Facebook:

https://www.facebook.com/events/169913360383721/

Tags: