29-30 вересня у м. Гадяч відбудеться Фестиваль молодих сучасних театрів.

Гадяч - старовинне місто на березі заплави Псла і Груні, яке дбайливо зберігає пам'ять про яскраві та незабутні події національної історії. Для проведення театрального фестивалю його обрано не випадково. Завдяки аматорським виставам   в 1861 році в Гадячі була заснована громадська бібліотека, одна з найстаріших бібліотек України  (157 років). Тут проводиться   щорічне  вручення  літературно- мистецької премії ім.Олени Пчілки. В Гадячі Олена Пчілка започаткувала Дитячий театр і написала дитячі п’єси.

У дні фестивалю учасники та гості матимуть змогу прогулятися містом, відвідати історичні куточки Гадяча, стати учасниками інтерактивної театралізованої екскурсії «Лесиними стежками» за участю студентів  Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського.

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського став осередком  юних талантів, який готує спеціалістів з проведення видовищно-театралізованих заходів та менеджерів культури. А історія міста дає безліч ідей нових тем для майбутніх фестивалів.

Фестиваль має на меті використати можливості та потенціал сучасного театру для привернення уваги до збереження та відтворення культурної спадщини - наблизити театр до глядача шляхом нестандартного підходу до організації театральної події в місті.

Детальніше про проект:

Презентація Фестивалю

Tags: