У Славутичі відбувся 5-й Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86"

5-й Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» пройшов у Славутичі (Київська обл.) з 9 по 13 травня. Цього року захід відбувся за підтримки Міністерства культури в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Вже завтра стартує перший з восьми проектів-переможців конкурсу "Малі міста - великі враження" - Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86"

9-13 травня у м.

Розклад фестивалю кіно та урбаністики "86"

На офіційному сайті з'явився детальний розклад подій 5-го Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" у Славутичі.

http://www.86.org.ua/schedule/

Спеціальними гостями «86» у Славутичі стануть кінематографісти, музиканти, художники, архітектори й дослідники міського простору з Європи, Азії та Нового Світу.

Фестиваль "86" визначив резидентів урбаністичної резиденції, яка діятиме з 18 квітня до 13 травня у Славутичі

УРБАНІСТИЧНА РЕЗИДЕНЦІЯ

Програма V Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" у Славутичі

5-й фестиваль кіно та урбаністики «86» оголосив програму

Програма складається з трьох частин: кіно, музика та урбаністика. У секції кіно традиційно представлено селекцію повнометражних документальних фільмів і дві конкурсні короткометражні добірки. Цього року на фестивалі працюють запрошені куратори – вечірні музичні події організовує маріупольська платформа «ТЮ», а за наповнення урбаністичної секції відповідає міжнародний арт-колектив METASITU.

Оголошено фіналістів конкурсу «Пальма Півночі». Прем'єрні покази цих фільмів відбудуться під час 5-го фестивалю кіно та урбаністики у Славутичі

Фестиваль «86» оголосив шорт-ліст Східноєвропейського конкурсу авторського документального кіно «Пальма Півночі». Їхня українська прем’єра відбудеться під час 5-го фестивалю кіно та урбаністики у Славутичі. У рамках конкурсу міжнародне журі обере переможців і вручить Ґран-прі та Приз за найкращий український фільм. Приз глядацьких симпатій обиратимуть глядачі шляхом прямого голосування.

 

Підписатися на RSS - Фестиваль 86