На Одещині з успіхом пройшов фестиваль "Дунайські гостини"

У суботу в м. Вилкове Одеської області відбувся гастрономічний фестиваль "Дунайські гостини" у рамках проекту "Малі міста - великі враження", започаткованого Міністерством культури України.

Гасло фестивалю - "Мандруй зі смаком!". Головна мета - включити в регіональні стратегії розвитку туризму гастрономічний компонент та почати використовувати його для створення іміджу та бренду Придунав'я. 

Програма фестивалю "Дунайські гостини"

8 вересня у м. Вилкове Одеської області в рамках проекту «Малі міста – великі враження» Міністерства культури відбудеться фестиваль «Дунайські гостини».

Фестиваль "Дунайські гостини" перенесено на 8 вересня

Гастрономічний фестиваль «Дунайські гостини», який став переможцем всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження», розглядається як одна з можливостей активізувати туристичний потік за рахунок ексклюзивної культурної події з унікальною регіональною специфікою.

"Дунайські гостини" перенесено з 2 на 24 червня

У зв’язку з тривалим нерестом риби в річці Дунай та її акваторії діє заборона на вилов.
Це стало причиною перенесення гастрономічного фестивалю «Дунайські гостини» з 2 на 24 червня 2018 року.
Просимо розуміння та чекаємо на зустріч з вами найближчим часом!

З повагою, оргкомітет.

Визначено локації гастрономічного фестивалю "Дунайські гостини" у м. Вилкове

Команда Центру сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону з робочим візитом відвідала місто Вилкове, де 2-3 червня відбудеться грандіозна гастрономічна подія – фестиваль «Дунайські гостини»!
В якості головної локації фестивалю обрано площу св. Миколая на березі Дунаю, яка ідеально підходить під концептуальний задум заходу.

Підписатися на RSS - Дунайські гостини