У Тульчині Вінницької області створили новий арт-простір – «Леонтович Арт-квартал»

Урочисте відкриття відбулось за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра культури Євгена Нищука, голови Тульчинської ОТГ Валерія Весняного, представників міста та області.

Тульчин поступово перетворюється на галерею стінопису просто неба

У місті активно проводяться реставраційні роботи для підготовки локацій резиденції стінопису "Леонтович Арт-квартал" в рамках проекту

Визначено переможця Конкурсу креативних просторових об'єктів та міської скульптури у м. Тульчин на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик"

Організаційний комітет проекту "Леонтович Арт-квартал" повідомляє, що Конкурс креативних просторових об`єктів та міської скульптури (міських інсталяцій) у м. Тульчин на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик" добіг фіналу!

Місто Тульчин активно проводить роботи з реставрації та підготовки локацій для початку роботи резиденції стінопису «Леонтович Арт-квартал»

В рамках проекту «Леонтович Арт-квартал» місто Тульчин активно проводить роботи з реставрації та підготовки локацій для початку роботи резиденції стінопису «Леонтович Арт-квартал», яка має стартувати вже з 15 квітня 2018 р. й триватиме до 30 травня 2018 р. 

Завершився перший відбірковий етап Конкурсу креативних просторових об'єктів та міської скульптури на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик" у м. Тульчин Вінницької області

В рамках проекту «Леонтович Арт-квартал», 4 квітня 2018 р. завершено перший відбірковий етап Конкурсу креативних просторових об`єктів та міської скульптури (міських інсталяцій) у м. Тульчин на тему мелодії М. Леонтовича "Щедрик".

З 1 до 25 квітня проходитиме конкурс дитячого малюнка, переможці якого матимуть можливість брати участь в оформленні "Леонтович Арт-кварталу"

Конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто" проходитиме за сприяння Лариси Миколаївни Білозір - депутата Вінницької обласної ради, голови ГО "Життя та розвиток громад"

Положення про міський конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто"

Підписатися на RSS - Леонтович Арт квартал