У Шарівському замку пройшов фестиваль "Культурний хакатон"

20-24 червня в с. Шарівка Харківської області відбувся фестиваль "Культурний ХАКАТОН", який увійшов у вісімку переможців із 158 проектів конкурсу "Малі міста - великі враження", ініційований Міністерством культури України і підтриманий Урядом для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов'язані із культурною спадщиною.

У Шарівці триває "Культурний хакатон"

Мета проекту "Культурний хакатон" - відновлення Шарівського палацу - унікальної пам'ятки ХІХ сторіччя. Учасники проекту розроблятимуть ідеї ревіталізації палацо-паркового комплексу з метою перетворення в сучасний цікавий простір за допомогою сучасних методів та іноваційних технологій.

Програма "Культурного хакатону"

У рамках проекту  «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України 20-24 червня на території Шарівського палацу вперше відбудеться "КУЛЬТУРНИЙ ХАКАТОН".

23 і 24 червня в Шарівському замку відбудеться арт-фестиваль "КУЛЬТУРНИЙ ХАКАТОН"

За словами організаторів заходу, фестиваль є головним акордом проекту "КУЛЬТУРНИЙ ХАКАТОН", мета якого - привернути увагу до Шарівського замку, а також запропонувати ідеї, реалізація яких перетворить замок в новий, сучасний, цікавий простір.

Культурний хакатон: відкрито прийом заявок на конкурс креативних ідей для Шарівського замку

20-24 червня на території Шарівського палацу  вперше відбудеться "Культурний хакатон". Учасники заходу вироблятимуть креативні ідеї для ревіталізації унікальної пам'ятки архітектури XIX сторіччя - Шарівського замку - сучасними методами і за допомогою інноваційних технологій.

Шарівка запрошує на "Культурний хакатон"

Культурный хакатон збирає професіоналів та ентузіастів мистецтва, технологій, IT, урбанізму, архітектури, представників бізнесу і всіх, хто хоче вдосконалити свої навички та майстерність на практиці, а також втілити ідеї в життя.

На Харківщині відбулась прес-конференція, присвячена реалізації проектів "Культурний хакатон" і "Міжнародний рєпінський пленер"

У прес-центрі Будинку рад відбулася прес-конференція, присвячена реалізації на Харківщині у 2018 року проектів у галузі культури. Учасники прес-конференції - голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор ГО "Асоціація графіків-дизайнерів «4-й Блок»" Олег Петровський, заступник Чугуївського міського голови Тетяна Вінник, Шарівський селищний голова Анатолій Бабак.

Підписатися на RSS - Культурний хакатон