У Тростянці відбувся фестиваль класичної музики "Чайковський Fest"

25-27 травня у місті Тростянець Сумської області відбувся фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» у рамках проекту

У п'ятницю розпочнеться Міжнародний фестиваль класичної музики "Чайковський Fest"

25-27 травня 2018 року в м. Тростянець (Сумська обл.) пройде Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» у рамках проекту Міністерства культури «Малі міста – великі враження».

У Тростянці вже не вперше проводять Дні Петра Чайковського, концерти класичної музики, присвячені всесвітньо відомому композитору, який саме тут написав свій перший симфонічний твір – увертюру до опери «Гроза». Згодом такі заходи переросли в Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest», проведення якого щорічно залучає чимало відвідувачів як з України, так і з-за кордону.

Акредитація ЗМІ на фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський Fest»

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

Розпочинається акредитація на фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський Fest» , який відбудеться 25 – 27 травня 2018 року в м. Тростянець, в архітектурній пам’ятці ХVIII століття «Круглий двір».
 

Опера П. Чайковського "Мазепа" буде представлена в рамках фестивалю "Чайковський-Fest"

27 травня 2018 року в рамках фестивалю "Чайковський-Fest" до Тростянця завітає опера Петра Чайковського «Мазепа». Її представить Харківський національний академічний театр опери та балету.

Оголошено прийом заявок на І Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського для дітей та молоді в м. Тростянець Сумської області

25-27 травня в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський-Fest» відбудеться І Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.І. Чайковського для дітей та молоді.

Підписатися на RSS - Тростянець