У Гадячі пройшов театральний фестиваль, який став однією з найяскравіших культурних подій міста

29-30 вересня в місті Гадяч Полтавської області відбувся Фестиваль молодих сучасних театрів в рамках проекту «Малі міста – великі враження». Організатори – Міністерство культури України, Український центр культурних досліджень, Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Гадяцька міська рада.

 

Оргкомітет фестивалю:

Ірина Френкель – директор Українського центру культурних досліджень, заслужена артистка України;

У Острозі відкрили "Культурний барбакан"

Урочисте відкриття нового арт-простору відбулось 16 вересня на території пам’ятки архітектури національного значення другої половини XV-початку XVI ст. – Татарської надбрамної вежі за участю міського голови Острога Олександра Шикера, першого заступника голови Рівненської ОДА Віталія Ундіра, заступника Олександра Корнійчука.

На Одещині з успіхом пройшов фестиваль "Дунайські гостини"

У суботу в м. Вилкове Одеської області відбувся гастрономічний фестиваль "Дунайські гостини" у рамках проекту "Малі міста - великі враження", започаткованого Міністерством культури України.

Гасло фестивалю - "Мандруй зі смаком!". Головна мета - включити в регіональні стратегії розвитку туризму гастрономічний компонент та почати використовувати його для створення іміджу та бренду Придунав'я. 

Рєпінський пленер завершився фестивалем та ярмарком майстрів

Завдяки перемозі у конкурсі «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України цьогорічний рєпінський пленер пройшов як тритижневий туристичний фестиваль з різноформатними заходами.

15 липня розпочнеться Міжнародний рєпінський пленер

15 липня 2018 року в місті Чугуїв Харківської області стартує ХІХ Міжнародний рєпінський пленер.

Участь у ньому візмуть художники з України, а також з інших європейських країн.

Пленер триватиме до 5 серпня, кожен з учасників подарує місту три художні роботи, створені за цей час.

 

Міжнародний рєпінський пленер ставить перед собою наступні цілі та завдання:

У Тульчині Вінницької області створили новий арт-простір – «Леонтович Арт-квартал»

Урочисте відкриття відбулось за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра культури Євгена Нищука, голови Тульчинської ОТГ Валерія Весняного, представників міста та області.

У Тростянці відбувся фестиваль класичної музики "Чайковський Fest"

25-27 травня у місті Тростянець Сумської області відбувся фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» у рамках проекту

У Славутичі відбувся 5-й Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86"

5-й Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» пройшов у Славутичі (Київська обл.) з 9 по 13 травня. Цього року захід відбувся за підтримки Міністерства культури в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Інтерв'ю Міністра культури Євгена Нищука по проекту "Малі міста - великі враження" в програмі "Доброго ранку, країно!"

Відбувся брифінг за участю міністра культури України, на якому були представлені проекти-переможці конкурсу «Малі міста-великі враження»

29 березня, в Інформаційному агенстві «УКРІНФОРМ» відбувся брифінг за участю Міністра культури України Євгена Нищука, заступниці Міністра Тамари Мазур та координатора проекту «Малі міста – великі враження» і директора Українського центру культурних досліджень Ірини Френкель.

Також були присутні очільники міст та куратори проектів-переможців:

Сторінки

Підписатися на RSS - Міністерство культури України